508 244 733

Trenerzy

Ilona Wróblewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego  w Łodzi – wydział farmacja,  wieloletnia praca w branży farmaceutyczno – medycznej, własna działalność (Apteka). Bardzo ceni sobie rozwój osobisty i poświęca mu każdą wolną chwilę. Ukończone podyplomowe studia: Coaching na SGH oraz Coaching biznesu na Uniwersytecie Koźmińskim. Wiedzę teoretyczną przekuwa w praktykę zawodową uzyskując wymierne wyniki. Stawia w życiu na konsekwencję i determinację w celu uzyskania wymarzonych rezultatów. Wyznaje zasadę, że, aby  osiągnąć sukces potrzebna jest siła, którą daje pozytywne nastawienie, odpowiednia edukacja i działanie.

Jej motto życiowe to maksyma: „Jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko”.

Od lat wspiera innych w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału, zmianie destrukcyjnych nawyków, dążeniu do realizacji marzeń czy celów. Naprowadza na odkrycie swoich życiowych priorytetów i konsekwentne ich realizowanie, Koncentruje się  na pracy od podstaw zaglądając w głąb umysłu i transformując przekonania. 

„Każdy proces zaczyna się w głowie, w nim jest największa potęga do działania”

                                                                                                Ilona Wróblewska

Matteo Mazzucca

Jest jednym z najbardziej doświadczonych trenerów wokalnych w Polsce i uczy jak używać głosu, aby osiągać najlepsze rezultaty w życiu zawodowym i prywatnym. Jego doświadczenie zostało przekazane setkom osób rozwijając ich potenciał i możliwości wokalne.

Szkolił się w Los Angeles u samego Rogera Love, trenera wokalnego takich gwiazd, jak Anthony Robbins, Brendon Burchard i Angelina Jolie. W 2013r. Matteo został certyfikowanym trenerem wokalnym “SLS” od Setha Riggsa (trenera wokalnego Michaela Jacksona, Tiny Turner i Steviego Wondera). Uczył się także u Grega Enriqueza (trenera wokalnego Céline Dion).

Uczęszczał na zajęcia foniatrii u samego prof. dr hab. n. med Franco Fussiego (laryngolog., który współpracuje z Bjork, Andrea Bocellim, Zucchero czy z Laurą Pausini).

Głos jest jest najważniejszym narzędziem komunikacji. Dzięki niemu można wpływać na innych ludzi i ich decyzje. W bezpośredni sposob wpływa także w procesie sprzedaży, która jest niezbędnym elementem w pracy zawodowej każdego handlowca, konsultanta etc. Rozwija umiejętności efektywnej motywacji pracy z ludźmi, która  jest ważnym zasobem, w każdym obszarze dla managerów, trenerów, działu hr, działu pr.

Jego maksyma życiowa to: “Nauka to doświadczanie, cała reszta to suche informacje.”

Matteo jest częstym gościem programów telewizyjnych, m.in. „Dzień dobry TVN”, „Euro Show”, „Pytanie na śniadanie” w TVP.